položek
0,00  (0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Na objednávku

Podmínky pro objednání zboží na objednávku a předobjednávku:

- pro objednání zboží na objednávku a předobjednávku je nutná registrace.

- uvedená cena je informativní (může být také nižší nebo vyšší s ohledem na kurz Kč) - neplaťte předem!   Volte platbu převodem ČSOB, FIO nebo dobírku. - předobjednávka nebo objednání zboží na objednávku je nezávazné, je to považováno pouze za zájem o zboží.

- zboží na objednávku a předobjednávku uvedený text v poli dostupnost zboží odpovídající možnostem dodání.

- po sdělení dodavatelem, že je již možné toto zboží objednat, budete kontaktováni a po potvrzení trvajícího zájmu o zboží se teprve dohodneme na závazné objednávce.

- po odsouhlasení předobjednávky (změna na objednávku) je tato považována za závaznou a zákazník se zavazuje k odebrání zboží podle Obchodních podmínek. Při zpoždění dodávky zboží z důvodů třetí strany, již nelze objednávku stornovat.

- po zaevidování závazné předobjednávky nebo zboží na objednávku v objednávkovém systému Vám může být zaslán doklad pro platbu nevratné zálohy (cca 50% ceny zboží). Tato nevratná záloha Vám potom bude odečtena v konečném dokladu při dodání zboží. 
- teprve po zaplacení zálohy (jen v případě požadované zálohy) Vámi předobjednané zboží objednáváme u výrobce nebo importéra do EU. Pokud budete s platbou váhat a zaplatíte až s odstupem času, Vámi požadované zboží již může být vyprodané a tím i nedostupné. Výrobci a importéři (a tím i naše firma) nedávají ani krátkodobé garance dostupnosti zboží. Platí princip teď ještě zboží je dostupné, ale zítra již může být vyprodané. V tomto případě Vám bude zaplacená záloha vrácena a Vaše objednávka stornována.
- firma MHB nemůže u předobjednávek dodávku zboží ovlivnit a tím nezodpovídá za termín dodání zboží, termín uvedení zboží na trh ani za počet kusů, které výrobce dodá (často je počet vyrobených kusů celosvětově limitován).
- odběratel bere na vědomí, že výrobcem sdělený termín uvedení nového zboží na trh je pouze orientační. Také pokud je uvedená cena, tak je pouze orientační a skutečná cena závisí na výchylkách finančního trhu.

 

 

Předobjednávky bereme na zboží, které je avizováno s předstihem jako "novinka", nebo na zboží, které nebereme "na sklad".


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: MHB, s.r.o., Polanského 654, 756 61 Rožnov p. R., Czech Republic, IČ 27766560, DIČ CZ27766560

JavaScript musí být povolen